Blije këtë produkt
800 Lekë

Një sëpatë në duart e tua ( Botuar nga: Dituria në 2022 )

Autori:  Emilios Solomou
Përkthyesi:  Rome Çollaku

Një roman për të bukurën dhe të shëmtuarën, për iluzionet dhe ëndrrat e humbura, për gjurmimin zanafillor të lumturisë nga qenia njerëzore dhe pengesat për të mbërritur tek ajo në një botë armiqësore dhe të tjetërsuar.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928366153
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 170
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 17 mm

Njihu me Autorin

Emilios Solomou -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania