Blije këtë produkt
500 Lekë

Një limonadë me miza për kontin ( Botuar nga: Botime Pegi në 2013 )

Autori:  Jeronim Stilton
Përkthyesi:  Agim Doksani

Po si vallë më mori maçoku mendjen dhe shkova deri në Transmiushëri, në kështjellën e kontit Vlad? Kaq e dendur është mjegulla sa nuk shquan gjë prej gjëje dhe banorët vijnë era hudhër! Bërr... Thonë se hudhra i mban larg vampirët..

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2013)
  • Botuar në: 2013
  • ISBN-13: 978-9928-162-73-1
  • Nr. faqe: 118
  • Përmasat e librit: 141 x 190 x 9 mm

Njihu me Autorin

Jeronim Stilton -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania