Blije këtë produkt
700 Lekë

Një jetë për themelimin dhe zhvillimin e bronkologjisë në Shqipëri ( Botuar nga: KUMI në 2021 )

Autori:  Albert Sotiri

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: KUMI (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928340290
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 126
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 10 mm

Njihu me Autorin

Albert Sotiri -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania