Blije këtë produkt
600 Lekë

Një histori ngritur mbi imazhe të prera ( Botuar nga: Albas në 2021 )

Autori:  Adrian Zalla

Poezitë në këte përmbledhje drejtohen kah jetës, kah brengës, kah dëshirës për t'u kuptuar, për t'u dëgjuar e për t'u pranuar. Nepërmjet melodive të brendshme, autori shpreh botëkuptimin e tij përmes asaj që sheh, ndien, përcepton e mendon. Pse autori ka vendosur ta titullojë "Një histori ngritur mbi imazhe te prera"? "Se ndoshta kështu është jeta e cilitdo prej nesh... Dhe të gjithë, dashur padashur, zgjedhim ta tregojmë historinë tonë në këtë formë."

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 600
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 80
  • Përmasat e librit: 130 x 208 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania