Blije këtë produkt
2200 Lekë

Një hap drejt shkollës ( Botuar nga: Albas në 2009 )

Autori:  Grup autorësh

Kjo paketë, hartuar në përputhje me programin e Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës për edukimin parashkollor, rekomandohet të përdoret për fëmijët 5-6 vjeç. Paketa shoqërohet me një udhëzues për mësuesit dhe prindërit, të cilët do ta ndjekin ecurinë e fëmijëve gjatë një viti shkollor.

Çmimi: 2200 Lekë
Blije këtë produkt
2200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 9989 108 46 3
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 150
  • Përmasat e librit: 315 x 240 x 40 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania