Blije këtë produkt
800 Lekë

Një e dhjetë ( Botuar nga: Ombra GVG në 2018 )

Përkthyesi:  Nertila Koka

Ann-Helen Laestadius gazetare dhe shkrimtare suedeze, ka lindur në vitin 1971. Romani “Një e dhjetë” është pritur me shumë interes nga lexuesit dhe kritika dhe është vlerësuar me "August Prize 2016".Laestadius jeton në Stokholm.Ky roman në vitin 2016 ishte një nga veprat e zgjedhura për “Norrlands Literary Award’’. Ndërsa në vitin 2017 është vlerësuar me "The Nordic Literary Prize".

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ombra GVG (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-06-220-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 312
  • Përmasat e librit: 135 x 205 x 20 mm

Njihu me Autorin

Ann-Helen Laestadius -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania