Blije këtë produkt
1300 Lekë

Një ditë dhjetori ( Botuar nga: Botimet Living në 2022 )

Autori:  Josie Silver
Përkthyesi:  Sonila Pasmaçiu

Lori është e sigurt se dashuria me shikim të parë ekziston vetëm nepër filma, mirëpo një ditë dhjetori me borë, ajo shikon një djalë nga dritarja e mjegulluar e autobusit dhe e kupton menjëherë që është ai, i duhuri. Çasti kur sytë e tyre takohen është magjik... por autobusi i saj largohet. E sigurt se është e shkruar që ata ta gjejnë njëri-tjetrin, përgjatë një viti Lori nuk lë kafenë dhe stacion autobusi pa skanuar, për të gjetur djalin, por më kot. Në vend të kësaj, ata takohen rastësisht në një festë Krishtlindjeje, kur shoqja e saj e ngushtë, Sara, e prezanton me të dashurin e vet. Ai është Xheku, djali i autobusit. Libri "Një ditë dhjetori" është një histori dashurie gazmore, emocionuese dhe shumë prekëse, dhe një kujtesë se fati merr kthesa të pashpjegueshme përgjatë rrugës drejt lumturisë.

Çmimi: 1300 Lekë
Blije këtë produkt
1300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928338457
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 394
  • Përmasat e librit: 150 x 229 x 28 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania