Blije këtë produkt
600 Lekë

Nikolasi i vogël dhe shokët e tij ( Botuar nga: Mediaprint në 2018 )

Autori:  Goscinny Sempe
Përkthyesi:  Adriana Koxhaj

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-08-363-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 144
  • Përmasat e librit: 190 x 197 x 5 mm

Njihu me Autorin

Goscinny Sempe -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania