Blije këtë produkt
100 Lekë

Ngjyros dhe mësoj Automjetet ( Botuar nga: Aeditions në x )

Autori:  Grup autorësh

Seria  Ngjyros dhe Mësoj u jep mundësinë miqve tanë të vegjël të argëtohen duke ngjyrosur dhe duke ngjitur figura ngjitëse (stickers).nGjithashtu, kjo seri e mrekullueshme i fut fëmijët në një botë të madhe: nga numrat dhe shkronjat e deri te konceptet e ngjyrave dhe mrekullitë e natyrës.

Çmimi: 100 Lekë
Blije këtë produkt
100 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (x)
  • Botuar në: x
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 99956 724 92
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 8
  • Përmasat e librit: 210 x 290 x 0 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania