Blije këtë produkt
100 Lekë

Ngjyros dhe luaj - Automjetet ( Botuar nga: Aeditions në 2021 )

Autori:  Pa Autore

Veprimtaritë e thjeshta e të lezetshme i ndihmojnë të vegjlit të ngjyrosin më mirë e të bëhen më të zhdërvjellët e më krijues.

Çmimi: 100 Lekë
Blije këtë produkt
100 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928349392
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 0
  • Përmasat e librit: 203 x 205 x 2 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania