Blije këtë produkt
600 Lekë

Ngjyrat dhe format ( Botuar nga: Aeditions në 2020 )

Autori:  Grup autorësh
Përkthyesi:  Maklena Çabej

Në këtë libër, bebet kanë mundësi të prekin e të ndiejnë fluturën e mëndafshtë, portokallen me kokrriza, këpucët e buta... Ai i ndihmon të vegjlit të mësojnë gjërat e para.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 287 75 5
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 12
  • Përmasat e librit: 138 x 138 x 25 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania