Blije këtë produkt
800 Lekë

Net pa gjumë, puthje për mëngjes ( Botuar nga: Dituria në 2018 )

Autori:  Matteo Bussola
Përkthyesi:  Erion Kristo

Një liber ironik dhe prekës për magjinë e të qënit baba. Matteo Bussola ka aftësinë të rrëfejë jetën e përditshme në një mënyrë kaq të natyrshme, me një gjuhë kaq bindëse dhe të përzemërt, me një saktësi kaq të ëmbël, sa të na bëjë të mendojmë: po, ndonjëherë, letërsia luan kukafshehthi në botën e gjërave të vogla .

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-217-73-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 184
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 10 mm

Njihu me Autorin

Matteo Bussola -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania