Blije këtë produkt
1000 Lekë

Nën ujë ( Botuar nga: Morava në 2018 )

Autori:  Paula Hawkins
Përkthyesi:  Taulant Hatia

Ditët e fundit para vdekjes, Nela i telefonon së motrës. Xhulsi nuk e ngre telefonin dhe nuk ja vë veshin thirrjes së saj për ndihmë. Tani, Nela ka vdekur. Thonë që u hodh vetë. Kurse Xhulsi u kthye në një vend , të cilin mendonte se e kishtë lenë përgjithmonë pa shpine, për tu kujdesur pëe vajzën adoleshente që la pas e motra. Por Xhulsi ndjen frikë. Është shumë e friksuar, nga kujtimet që i ka varrosur prej kohësh, nga mulliri, nga bindja se Nela nuk do ta vriste kurrë veten. Dhe, më shumë nga çdo gjë tjetër i trembet ujit vendit që quajnë Pellgu i Mbytjes..

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Morava (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-208-55-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 336
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 23 mm

Njihu me Autorin

Paula Hawkins -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania