Blije këtë produkt
700 Lekë

Në urbanin e fantazive Dhanai dhe Orfea ( Botuar nga: 2M Printing në 2019 )

Autori:  Edmond Shallvari

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: 2M Printing (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 253 52 1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 200
  • Përmasat e librit: 133 x 204 x 14 mm

Njihu me Autorin

Edmond Shallvari -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania