Blije këtë produkt
1200 Lekë

Në ujëra, të mbytur ( Botuar nga: Uegen në 2022 )

Autori:  Kristjan Gazulli

Një meritë e këtij autori është se në ato pak personazhe që ka paraqitur në roman, në dy apo tre më tipikët prej tyre na ka paraqitur dy anë kryesore: njeriun dhe monstrën që jeton fshehur brenda tij dhe pret rastin të shfaqet dhe të komandojë e të veprojë.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928035844
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 178
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 15 mm

Njihu me Autorin

Kristjan Gazulli -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania