Blije këtë produkt
1200 Lekë

Ne të dy si një roman ( Botuar nga: Botimet Living në 2016 )

Autori:  Paola Calvetti
Përkthyesi:  Lindita Çeçja

Në epokën e teknologjisë moderne, kur bota gëlon nga interneti dhe celularët, Ema dhe Frederiku bëjnë një pakt: do t'i shkruajnë letra njëri-tjetrit dhe do të takohen vetëm një herë në vit në brigjet e Bretanjës. Letrat e tyre do të ndërthuren me një katalog të rrallë titujsh dhe personazhesh, një udhëzues i vyer librash për të mos u humbur dhe do të na mësojnë se dashuria e vërtetë triumfon në çdo kohë.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-216-06-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 320
  • Përmasat e librit: 153 x 226 x 21 mm

Njihu me Autorin

Paola Calvetti -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania