Blije këtë produkt
400 Lekë

Ne tani lexojmë vetë: Tregime, përralla e poezi ( Botuar nga: Mediaprint në 2020 )

Autori:  Adelina R. Mamaqi

Jeni në klasë të parë! Sapo keni mbaruar abetaren! Antologji e dedikuar për fëmijët që sapo kanë mësuar të lexojnë! Tashmë mund të lexoni vetë librin tuaj! Praktikoni leximin dhe argëtohuni me historitë e bukura!

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 08 441 5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 32
  • Përmasat e librit: 190 x 240 x 5 mm

Njihu me Autorin

Adelina R. Mamaqi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania