Blije këtë produkt
800 Lekë

Në syrin e demit ( Botuar nga: Dituria në 2022 )

Autori:  Doros Antoniadis
Përkthyesi:  Kleo Lati

Petro Elefteriadhis, polic në Departamentin e Vrasjeve, sapo ka paraqitur kërkesën për dorëheqje dhe është gati për një fillim të ri të jetës së vet. Por përpara se të largohet, merr përsipër që të ndihmojë në një çështje të fundit.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928366092
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 227
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 20 mm

Njihu me Autorin

Doros Antoniadis -

Doros Antoniadis lindi në Nikosia më 1974 dhe jeton në Athinë me bashkëshorten dhe fëmijët e tij. Ka studiuar për matematikë, kreu studime pasuniversitare në shkenca kompjuterike dhe punon si inxhinier i telekonferencave. Libri i tij i parë ("Në syrin e demit", Botime Kastanioti, 2015) u përfshi në ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania