Blije këtë produkt
850 Lekë

Në shpirtin tim bën ftohtë ( Botuar nga: Dudaj në 2010 )

Autori:  Brunilda Zllami

Një trishtim i madh ndihet brenda faqeve të këtij libri. Trishtim që buron nga jetë të paplotësuara, ëndrra të copëtuara, rini të këputur...Dhe nëse mund të ceket një ekuilibër i cekët? – kjo është një nga pyetjet që parashtron për zgjidhje shkrimtarja Brunilda Zllami.E burgosur e dashurisë së një njeriu që e kishte pranë prej aq shumë vitesh, sa i dukej sikur kishte zënë rrënjë në qenien e saj.

Çmimi: 850 Lekë
Blije këtë produkt
850 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-0-162-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 356
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 25 mm

Njihu me Autorin

Brunilda Zllami -

Brunilda Zllami shkrimtare shqiptare. Ka lindur në qytetin e Bajram Curri (Tropojë) dhe është diplomuar për mjekësi dhe vazhdon fakultetin juridik. Romanet e saj, që në fillimet e botimit prej vitit 1996, kanë gjetur lexuesin e tyre të të gjitha moshave. Fabula, tematika, stili i veçantë, mënyra e ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania