Blije këtë produkt
800 Lekë

Në rrezik ( Botuar nga: Fan Noli në 2009 )

Autori:  Patricia Cornwell
Përkthyesi:  Hygerta Sako

Ka gjithë ditën që mbi Kembrixh janë vërsulur furtuna vjeshtore,dhe në mbrëmje është parashikuar një përkeqësim. Mes shiut, vetëtimave dhe bubullimave Uinston Garano (ose ndryshe "Uini", ose edhe "Xheronimo") ecën me hap të shpejtë në anën lindore të Harvard Jardit... "Në rrezik"? Nuk e kuptoj domethënien e këtij emri." "Mua më duket shumë i qartë. Nëse kemi në dorë më shumë instrumente për të kapur vrasësit, shoqëria jonë është më pak në rrezik. E mendova unë emrin, është përgjegjësia ime. Dhe përveç emrit, edhe për projektin, të cilit dua t’i përkushtohem tërësisht."

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Fan Noli (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-52-88-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 164
  • Përmasat e librit: 146 x 207 x 12 mm

Njihu me Autorin

Patricia Cornwell -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania