Blije këtë produkt
800 Lekë

Në mbretërinë e së vërtetës ( Botuar nga: Dituria në 2022 )

Autori:  Klajdi Thaçi

"Cikël... E tillë është edhe jeta, si këto pika shiu që përhapen për t'u lënë vendin pasuesve identikë. Një tjetër do të jetë banor i kësaj shtëpie, i këtyre katër mureve që kanë parë dhe dëgjuar kushedi sa histori, brenga... buzëqeshjet duhet të kenë qenë më të rralla, me siguri. Veç mirësjelljes së programuar, vështirë të dallosh grimca të vërteta emocioni në portretet e ngrira të vendësve. Në Absurd, edhe pse në dukje më të ligj, njerëzit ishin më të gjallë në përjetimet e tyre. Edhe më të kamufluarit ndër ta, zbërtheheshin më lehtë nga sytë e një të sprovuari të aftë për të kuptuar natyrat njerëzore."

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928366403
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 158
  • Përmasat e librit: 140 x 207 x 15 mm

Njihu me Autorin

Klajdi Thaçi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania