Blije këtë produkt
1000 Lekë

Në mbretërinë e fantazisë 4 ( Botuar nga: Botime Pegi në 2019 )

Autori:  Jeronim Stilton
Përkthyesi:  Agim Doksani

Ejani me mua në Mbretërinë mitike të Fantazisë: veza e fundit e një dragoi është grabitur dhe raca e dragonjve rrezikon të zhduket! Do të përshkojmë kopshtin e magjepsur të Shtatë Motrave, do të sfidojmë rreziqet e Mbretërisë së Katallanëve, do të luftojmë kundër Sprijës dhe ushtrisë së saj të shtrigave! Do të jetë një udhëtim që do t'ju lërë pa frymë, për fjalën e nderit të brejtësit! Na presim shumë aventura emocionuese dhe shumë rreziqe për t'u kapërcyer e për të sjellë paqen në mbretërinë e fantazisë! KY ËSHTË NJË LIBËR SUPERMIUSHOR...

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 310 07 1
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 380
  • Përmasat e librit: 148 x 192 x 24 mm

Njihu me Autorin

Jeronim Stilton -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania