Blije këtë produkt
1250 Lekë

Në kufijtë e mallit dhe brengës ( Botuar nga: Mediaprint në 2022 )

Autori:  Dorit Rabinyan
Përkthyesi:  Zana Harxhi

Liati e takon Hiimiun në një pasdite vjeshte në Nju Jork. Ajo studion letërsi angleze dhe linguistikë, ndërsa ai është një artist i ri i talentuar nga Palestina. Liati e di se dashuria e tyre mund të jetë vetëm e përkohshme, se ajo mund të ekzistojë vetëm larg atdheut të tyre në konflikt. Megjithatë ajo e lë veten të magjepset nga Hilmiu: nga talenti i tij, nga duart e tij të bukura dhe sytë e tij të urtë, nga embëlsia dhe përkushtimi i tij.

Çmimi: 1250 Lekë
Blije këtë produkt
1250 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928085832
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 298
  • Përmasat e librit: 155 x 235 x 23 mm

Njihu me Autorin

Dorit Rabinyan -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania