Blije këtë produkt
800 Lekë

Në krahët e lirisë ( Botuar nga: Dudaj në 2003 )

Autori:  Danielle Steel
Përkthyesi:  Pranvera Xhelo

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2003)
  • Botuar në: 2003
  • ISBN-10: 99927-50-47-2
  • Nr. faqe: 456
  • Përmasat e librit: 125 x 195 x 25 mm

Njihu me Autorin

Danielle Steel -

Danielle Steel lindi më 14 gusht 1947 në New York City, është shkrimtare amerikane e romaneve romantike. Romanet e Danielle Steel janë shitur në miliona kopje një dhjetëra gjuhë dhe kanë patur gjithmonë një vend mes librave më të shitur që nga vitet ’80. Steel e filloi karrierën e vet ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania