Blije këtë produkt
600 Lekë

Në kërkim të së mirës... ( Botuar nga: Geer në 2021 )

Autori:  Ermal Spahiu

Ashtu siç mirësitë e kësaj bote janë të pafundme, ashtu dhe kërkimet tona për ti zbuluar ato në “skutat” e fshehtësisë janë të rëndësishme për të identifikuar vlerën e vërtetë të këtij koncepti madhështor.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Geer (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928077585
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 122
  • Përmasat e librit: 140 x 203 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania