Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
1000 Lekë

Në emër të atit, të Bijës dhe shpirtit të zbathur ( Botuar nga: Dudaj në 2011 )

Autori:  Leonard Bombaj

"Libri të rrëmben në labirinte episodesh tronditëse. Autopsi e një shoqërie agresive, imorale, me trafikantë dhe vajza,gra me djallin në mendje. Romano-skenar i gatshëm për film".-SAJMIR KUMBARO( regjisor). "Rrëfim rrëqethës. Një rast nga i cili duhet të mësojnë prindërit, mësuesit dhe fëmijët. Fuqia e faljes përballë mosmirënjohjes është një vlerë e rrallë".-ENILA CENKO( psikologe). "Autorin duhet ta përshëndesim për forcën dhe guximin. Ai arrin të na e shfaqë shoqërinë me gjithë lakuriqësinë e saj. Ambla është një fëmijë-star që jep autografe, por dhe trafikohet. E kështu, ky libër bëhet një kambanë alarmi:  Ky brez duhet shpëtuar!"-DIANA ÇULI( shkrimtare). "Ditari pornografik është zgjedhur si formë artistike për të mbrojtur jetën e Amblës. Por sytë dhe veshët tanë kanë parë e dëgjuar shumë më tepër. Kemi frikë t'ua japim librin prindërve tanë. Kur e rilexon, të ndryshon jetën".-KRIPËMJALTËZAT

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2011)
  • Botuar në: 2011
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-0-228-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 220
  • Përmasat e librit: 140 x 219 x 16 mm

Njihu me Autorin

Leonard Bombaj -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania