Blije këtë produkt
600 Lekë

Ndryshimi i madh ( Botuar nga: Botart në 2010 )

Autori:  Julie Williams
Përkthyesi:  Sokol Miçi

Ky libër është një udhëzues praktik për vajzat që fillojnë shkollën 9-vjeçare. Në këtë libër do të mësoni gjithçka që duhet të dini për t’u përballuar më mirë, me më shumë detyra, mësues, shokë dhe shoqe.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-4015-1-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 96
  • Përmasat e librit: 140 x 240 x 10 mm

Njihu me Autorin

Julie Williams -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania