Blije këtë produkt
1000 Lekë

Natën e mirë Zoti Tom ( Botuar nga: Botart në 2019 )

Autori:  Michelle Magorian
Përkthyesi:  Besnik Rika

Kur nisi Lufta e Dytë Botërore, djaloshi Uilli Biç u shpërngul në një fshat. Një djalë i trishtuar, i privuar nga gëzimet e jetës, me ngadalë filloi të rritej dhe të zhvillohej nën përkujdesjen e plakut të mirë Tom Oukli. Por pikërisht në atë kohë mamaja e tij mizore e merr prapë në Londrën e shkatërruar nga lufta… A do ta takojë përsëri ai zotin Tom?

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-286-26-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 384
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 31 mm

Njihu me Autorin

Michelle Magorian -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania