Blije këtë produkt
1200 monedha

Na ishte një princeshë ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2021 )

Autori:  Johanna Lindsey
Përkthyesi:  Agim Doksani

Një tjetër romancë që të bën të mbash frymën Tanja, valltarja misterioze me flokë të zinj si korbi e një taverne në Misisipi, nuk e dinte se ishte princesha e vërtetë Tatiana e mbretërisë së largët të Kardinias. Kur princi guximtar Stefan erdhi dhe e gjeti, i vendosur ta merrte me vete për të përmbushur porosinë e babait në shtratin e vdekjes, Tanja nuk e pranoi dashurinë e tij, por njëherësh ia ndezi gjakun mbretëror me një pasion të zjarrtë. Edhe pse u përpoq të ikte prej tij, prapë ndiente se princi e tërhiqte në mënyrë të papërmbajtshme, derisa princesha e re, më në fund, iu dha shpirtërisht princit këmbëngulës dhe zbuloi fatin e saj të vërtetë.

Çmimi: 1200 monedha
Blije këtë produkt
1200 monedha

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2021)
  • Botuar në: 2021
  • ISBN-13: 978 9928 00 476 5
  • Nr. faqe: 430
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 40 mm

Njihu me Autorin

Johanna Lindsey -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania