Blije këtë produkt
1200 Lekë

Mysafiri ( Botuar nga: Uegen në 2011 )

Autori:  Stephenie Meyer
Përkthyesi:  Taulant Hatia

Melanie Stryder refuzon të zhduket. Planeti Tokë është pushtuar nga një lloj specie që infekton mendjen e humanëve, ndërsa nuk e prek trupin e tyre. “Mendja” pushtuese që ka marrë trupin e Melanie nuk e priste që banori i mëparshëm të luftonte kaq shumë për të mbajtur mendjen. Ndërsa Melanie i mbush mendimet e mysafirit me vizione të Jared, një human që jeton i fshehur, mysafiri fillon të ndiejë mall për një njeri që nuk e ka takuar. Kështu Melanie dhe mysafiri nisen në kërkim të burrit që të dy e duan. Romani me një trekëndësh të pazakontë dashurie është një rrëfim për forcën e dashurisë dhe për thelbin e ekzistencës njerëzore.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2011)
  • Botuar në: 2011
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-03-063-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 564
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 35 mm

Njihu me Autorin

Stephenie Meyer -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania