Blije këtë produkt
1300 Lekë

Muaj mjalti nga halli ( Botuar nga: Mediaprint në 2022 )

Autori:  Christina Lauren
Përkthyesi:  Lindita Baleta

Oliva gjithnjë ka qenë e pafat. Ndërsa motra e saj binjake Ami është me siguri personi më fatbardhë në bot. Ajo po bëhet gati të martohet me burrin e ëndrrave të saj, ndërsa Olivës i duhet të sillet mirë me armikun e saj numër një: Etanin, shoqëruesin e dhëndrit. Si duket, fati i Olivës po ndryshon... Kur të gjithë dasmorët, me përjashtim të Olivës dhe Etanit, helmohen nga ushqimi, ata të dy i pret një muaj mjalti në Havai me të gjitha shpenzimet e paguara. Oliva dhe Etani edhe pse e urrejnë njëri-tjetrin, nisen drejt parajsës. Por kur Oliva takon atje shefin e ardhshëm, gënjeshtra e vogël e pafajshme që thotë i del jashtë kontrollit. Të detyruar të luajne rolin e të sapomartuarve, ajo dhe Etani e gjejnë veten më pranë njëri-tjetrit se sa e kishin menduar. Shumë shpejt, Oliva kupton se ndoshta nuk e ka aspak problem të luajë atë rol. Në fakt, ajo nis të ndjehet disi... me fat.

Çmimi: 1300 Lekë
Blije këtë produkt
1300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928086068
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 372
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 30 mm

Njihu me Autorin

Christina Lauren -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania