Blije këtë produkt
1000 Lekë

Mosha e Cunamit ( Botuar nga: Dritan në 2021 )

Përkthyesi:  Ajsela Koka

"Duke shembur mitet dhe bindjet e rreme, Barbara Famborini dhe Alberto Pellai kanë stiluar një libërth të vërtetë udhëzimesh mbi paraadoleshencën, për të kuptuar çfarë ndryshon në trupin dhe në trurin e djemve dhe vajzave e për t'u ofruar prindërve lnstrumentet për t'u perballur me sjelljen e duhur me këtë kapitull të vështirë të ekzistencës se bijve të tyre.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dritan (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928184955
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 255
  • Përmasat e librit: 145 x 208 x 20 mm

Njihu me Autorin

Alberto Pellai -

Barbara Tamborini -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania