Blije këtë produkt
500 Lekë

Mos më dërgo lule ( Botuar nga: Erik në 2011 )

Autori:  Sandra Brown
Përkthyesi:  Fatmir Dibra

Ajo është e hijshme joshëse, e zgjuar. Ai i bukur, sensual dhe pak misterioz. Takohen rastësisht... Afrohen me njëri-tjetrin deri në çmenduri...Më pas, një largim i beftë, një sekret i pathënë, një zjarr që përvëlon ende në ftohtësinë e krijuar... Çfarë ndodhi me ta? Asgjë dhe gjithçka.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Erik (2011)
  • Botuar në: 2011
  • ISBN-13: 978-99956-36-92-0
  • Nr. faqe: 176
  • Përmasat e librit: 145 x 210 x 10 mm

Njihu me Autorin

Sandra Brown -

Sandra Brown ka lindur në Waco, Texas dhe rritur në Fort Worth. Brown ka filluar karrierën e saj në vitin 1981, pas shkrim burri i saj e saj për të guxuar. Që atëherë ajo ka botuar rreth 70 romane dhe ka pasur mbi 50 Bestsellers New York Times. Në vitin 2008, Sandra ka realizuar ëndrrën e saj për një ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania