Blije këtë produkt
600 Lekë

Mos e vrisni mendjen për gjëra të vogla ( Botuar nga: Ombra GVG në 2010 )

Autori:  Richard Carlson
Përkthyesi:  Alma Guri

Eksiston një mënyrë tjetër se si i vendosim lidhjen me jetën, një mënyrë më e butë, më shumë e dobishme e cila e bën jetën të duket më e lehtë dhe njerëzit e përfshirë në të më shumë të kuptueshëm. Kjo "mënyrë tjetër" e të jetuarit përfshin të zëvendësosh shprehitë e vjetra të "reagimit" me shprehi të reja të perspektivës. Këto shprehi të reja na mundësojnë për të patur një jetë më të larmishme dhe më bukur.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ombra GVG (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-38-99-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 256
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 20 mm

Njihu me Autorin

Richard Carlson -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania