Blije këtë produkt
800 Lekë

Mos e lër mëndjen të ikë ( Botuar nga: Reklama në 2018 )

Autori:  Mirela Sula

Mirela Sula aktualisht jeton e punon në Londër dhe njëkohësisht ndjek studimet e doktoraturës në Pslkologji ne Universitetin Regents. Para se të vinte në Londër, Mirela ka punuar si lektore e psikologjisë në Universitetin e Tiranës. Gjithashtu ka koordinuar "Rrjetin e Grave për Barazi në Vendimmarrje" dhe ka drejtuar "Qëndrën Shqiptare të Psikoterapisë Pozitive". Mirela njëkohësisht ka drejtuar Revistën "Psikologjia" dhe "Psikostil". "Mos e lër mëndjen të ikë" është botuar gjithashtu në Amerikë dhe Turqi.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Reklama (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-4506-2-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 160
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania