Blije këtë produkt
500 Lekë

Mos, do zgjidhem senator! ( Botuar nga: Mediaprint në 2020 )

Autori:  Dan Gutman
Përkthyesi:  Petro Plasa

Dita e zgjedhjeve po afron. Pa vrisni pak mendjen se kush po kandidon për senator të klasës... Ei Xhei dhe Andrea! Kryebashkiaku Habëll do t'iu mësojë fëmijëve të gjitha marifetet e politikës dhe se çdo votë ka rëndësi. Kush do të fitojë? Kush do të humbasë? Dhe kush do të puthw një bebe? Iii, sa e shpifur!

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 08 444 6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 112
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania