Blije këtë produkt
850 Lekë

Mjellma e zezë ( Botuar nga: Dudaj në )

Përkthyesi:  Guri Shyti

Familja Montalo është saga e tre brezave botuesish përgjatë pesëdhjetë viteve të fundit. Midis pasioneve, intrigave, tradhëtive e zgjënjimeve, që shpesh e vënë në rezik fatin e ndërmarjes, dalin në pah figurat e Emlilianos, i mbiquajtur “Mjellma e zezë” i biri i kryetarit të trungut të familjes, dhe Arletës, gazetares së bukur e të re, të dashuruar me të. Bashkë me forcën e ndjenjës që i bashkon, do të arrijnë t’ia kthejnë dinjitetin dhe prestigjin emrit të Montaltove. Një roman plot patos e suspancë i shkruar me mjeshtëri.

Çmimi: 850 Lekë
Blije këtë produkt
850 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj ()
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 424
  • Përmasat e librit: 135 x 195 x 24 mm

Njihu me Autorin

Sveva Casati Modignani -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania