Blije këtë produkt
500 Lekë

Mjauu! ( Botuar nga: Aeditions në 2011 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Virgjil Muçi

Kotelja luan në kopësht më fluturat, dhe më pas hyn në dhomë dhe luan me lëmshin e leshit. Kur e kapit lodhja, shkon dhe ia merr gjumit pranë zjarrit bubulak. Gjumë të ëmbël kotele! Mjau! Mjau!

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2011)
  • Botuar në: 2011
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-41-29-0
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 8
  • Përmasat e librit: 180 x 180 x 17 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania