Blije këtë produkt
300 Lekë

Miu në kreshpën e luanit ( Botuar nga: Fast Print në 2019 )

Autori:  Asllan Kasa

Antologji përrallash e fabulash plot imagjinatë dhe mësime për të vegjlit tuaj. Ilustrime vivide dhe mesazhe mbresëlënëse.

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Fast Print (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 271 48 8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 58
  • Përmasat e librit: 143 x 205 x 5 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania