Blije këtë produkt
1000 Lekë

Mitologjia ( Botuar nga: Vëllezërit Tafa në 2017 )

Autori:  Pa Autore
Përkthyesi:  Taulant Tafa,Eri Tafa

Në këtë libër do të gjeni: Perënditë e Olimpit; Jasoni dhe argonautët; Teseu; Prometeu; Daidalia dhe Ikariusi; Akili; Perseu dhe Andromeda; Orfeu dhe Euridiçe; Trimëritë e Herkulit; Lufta e Trojës; Odiseja.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Vëllezërit Tafa (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-964-2-9
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 158
  • Përmasat e librit: 216 x 284 x 19 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania