Blije këtë produkt
700 Lekë

Mision i unazës ( Botuar nga: Botimet 55 në 2019 )

Autori:  Klevis Balliu

Tek furgoni m'u bë zemra mal teksa pashë banorët e "Unazës" që ishin ende përballë rajonit duke protestuar. Për një çast e harrova të keqen që më kishte zënë për të parën herë në jetë dhe që s'e kisha përfytyruar kurrë, pasi rrugën time që nga shkolla e politikës, e mendoja se do kalonte nëpër kancelari, tribuna konferencash apo takime të përmalluara me elektoratin. Por kurrë arrestim! Shqipëria jetonte një kohë tjetër nga ajo që shënonte në kalendar.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet 55 (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-106-49-0
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 196
  • Përmasat e librit: 175 x 240 x 20 mm

Njihu me Autorin

Klevis Balliu -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania