Blije këtë produkt
750 Lekë

Mishel Strogov ( Botuar nga: OMSCA-1 në 2012 )

Autori:  Jules Verne

Librat e Zhyl Vernit vazhdojnë edhe sot të ngjallin diskutime ndërmjet studiuesve të ndryshëm në lidhje me përmbajtjen e tyre gati profetike. Jo më kot është shkruar se Franca i dha botës dy nga profetët e saj më të mëdhenj: Nostradamusin dhe Zhyl Vernin. Sot, sipas agjencisë UNESCO të OKB-së, Verni është një ndër dhjetë autorët më të njohur në botë.

Çmimi: 750 Lekë
Blije këtë produkt
750 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: OMSCA-1 (2012)
  • Botuar në: 2012
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-132-13-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 296
  • Përmasat e librit: 137 x 203 x 21 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania