Blije këtë produkt
500 Lekë

Mirëkuptimi me familjen ( Botuar nga: Botart në 2009 )

Autori:  Amy Lynch
Përkthyesi:  Ivana Tomço

Ky libër të mëson se si të komunikosh me pjesëtarët e familjes tënde dhe të zgjidhësh situatat e grindjeve, kur ndodhin. Përvetësimi i këtyre këshillave ju hap derën për më shumë kënaqësi dhe humor me njerëzit e zemrës me të cilët jetoni.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2009)
  • Botuar në: 2009
  • ISBN-13: 978-99956-774-8-0
  • Nr. faqe: 75
  • Përmasat e librit: 145 x 240 x 8 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania