Blije këtë produkt
800 Lekë

Miqësi e ndaluar ( Botuar nga: Muza Botime në 2020 )

Autori:  Anne-Marie Conway
Përkthyesi:  Tea Metani

Lizi dhe Bija takohen gjatë pushimeve verore dhe mes tyre lind një shoqëri e sinqertë. Duke iu bërë bisht prindërve e duke eksploruar përreth, ditët e nxehta të verës po shkonin për bukuri. Por, ndërsa vajzat afrohen nga dita në ditë me njëra-tjetrën, pyetje të çuditshme fillojnë të lindin... A është vërtet Lizi fëmijë i vetëm? Pse është zhdukur babai i Bisë? Dhe pse, teksa pushimeve u vjen fundi, vajzave u ndalohet të takohen sërish?

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Muza Botime (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 4572 9 5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 300
  • Përmasat e librit: 130 x 205 x 28 mm

Njihu me Autorin

Anne-Marie Conway -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania