Blije këtë produkt
1300 Lekë

Miq dhe armiq Enver Hoxha - Mehmet Shehu - Ramiz Alia ( Botuar nga: Neraida në 2021 )

Autori:  Qemal Lame

Çmimi: 1300 Lekë
Blije këtë produkt
1300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Neraida (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928227720
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 555
  • Përmasat e librit: 155 x 230 x 30 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania