Blije këtë produkt
1000 Lekë

Ministri i hekurt Mirash Ivanaji 6 ( Botuar nga: BOTIMET JOZEF në 2018 )

Autori:  Lazër Radi

“Një njeri që e mban vazhdimisht dorëheqjen në xhep, s’mund të jetë ndryshe, veç njeri i ndershëm dhe atdhetar i pathyeshëm. Jeta e Mirash Ivanajit ishte e lidhur me idealet dhe jo me kolltukun apo interesat vetiake...” Dr. Lazër Radi

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: BOTIMET JOZEF (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 9928 241 91 0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 340
  • Përmasat e librit: 152 x 204 x 18 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania