Blije këtë produkt
500 Lekë

Miks -Tani dhe atëherë ( Botuar nga: INFBOTUES në 2018 )

Autori:  Ilia K. Zaka

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-173-63-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 138
  • Përmasat e librit: 135 x 210 x 7 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania