Per shkak te situates se Covid-19, porosite jashte Shqiperise jane bllokuar deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to Covid-19 situation, orders for out of Albania have been blocked until a further notice.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
400 Lekë

Mësuesi Alien ( Botuar nga: Jonalda në 2015 )

Autori:  Bruce Covile
Përkthyesi:  Valbona Bitri

Klasa e gjashtë nuk di asgjë për atë që kishte ndodhur. Suzana kupton se mësuesi i ri është vërtet i çuditshëm. Po ajo vetëm se mendon kështu deri në momentin kur e pa me sytë e sajë teksa ai rrjepë lëkurën e fytyrës. Zoti Smith, në të vërtet është një alien! Në fillim askush nuk e beson Suzanën, përveç Piterit, i zgjuari i klasës. Kur Piteri dhe Suzana zbulojnë planet e tmerrshme të mësuesit të tyre për shokët e klasës, u duhet të veprojnë shpejt. Vetëm ata mund të hiqnin qafe atë vizitor jashtëtokësor dhe të shpëtojnë klasën nga një fat më të keq se testet e matematikës! Një libër interesant që e bënë fëmijën pasionant dhe të dashuruar pas leximit. Kush e fillon për ta lexuar nuk mund të shkëputet pa e përfunduar.

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Jonalda (2015)
  • Botuar në: 2015
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-158-54-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 134
  • Përmasat e librit: 131 x 202 x 12 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania