Blije këtë produkt
500 Lekë

Mëso ngjyrat me Leon ( Botuar nga: Aeditions në 2019 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Korab Hoxha

Çfarë ngjyre donte të kishte kameleoni Leo? Ndërto mozaikët dhe dëfrehu duke mësuar ngjyrat. Me këtë libër ti do të mësosh duke u argëtuar. Ilushtrimet shumëngjyrëshe të krijuara nga Ronny Gazzola.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 287 22 9
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 14
  • Përmasat e librit: 160 x 160 x 22 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania