Blije këtë produkt
300 Lekë

Mes miqsh ( Botuar nga: Botime Pegi në 2010 )

Autori:  Beatrice Masini
Përkthyesi:  Natasha Poroçani

Madam Olenska lajmëroi që do të mungojë për disa muaj. Në vend rë saj ka ardhur një mësuese e re: Alicja Gimenez, dhe mësimet e baletit për Xhoin tani kanë marrë një shije të re. Mbi të gjitha, Lukasi e përballoi rastin e tij të madh: një provë për një pjesë në spektaklin e ri të Momiksave. Por, në Akademi, jo gjithçka shkon mirë dhe janë pikërisht problemet e Ajlës dhe pabesitë e Lailas.

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-58-39-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 142
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 8 mm

Njihu me Autorin

Beatrice Masini -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania